سوالات متداول

ارائه ی اصول و نکات کلیدی انتخاب رشته جهت بی نیاز شدن از هر مشاور و مطالعات و تحقیقات جانبی ، به علاوه ی کارگاه های معرفی تخصصی رشته های دانشگاهی توسط فارغ التحصیلان و دانشجویان ممتاز برترین دانشگاه های کشور، از اهداف آن بوده و هم چنین برای انتخاب رشته ی متناسب با تیپ شخصیتی دانش آموزان از حاضران در همایش تست های HBDI (ترجيحات تفكري)، MBTI (تیپ شخصیتی) و HOLLAND (رغبت سنج شغلی و انتخاب شغل مناسب) گرفته خواهد شد و نتایج کاملاً تخصصی تست ها به آن ها ارائه می گردد.
به‌صورت ویژه برای دانش‌آموزان کنکوری است ولی با توجه به ماهیّت همایش، برای دانش‌آموزان یازدهم، دهم و نهم نیز بسیار مفید و اثرگذار و راه‌گشا خواهد بود.
کلیه ی اصول و نکات بسیار مهم و کلیدی و ظـرافت های انتخاب رشته ی موفق توسط جناب آقای مهندس پدرام زاویه (از برترین و مجرّب ترین مدرسان و مشاوران کشور) به صورت جامع و کاملاً کاربردی تشریح و ارائه خواهد شد، به طوری که داوطلبین را از هر مشاوره و مطالعات و تحقیقات جانبی دیگر و مراکز انتخاب رشته بی نیاز می کند. هم چنین در کارگاه های جداگانه رشته های دانشگاهی توسط فارغ التحصیلان و دانشجویان ممتاز بهترین دانشگاه های کشور به شکل کاملاً تخصصی و کاربردی به صورت جامع معرفی خواهند شد. ان شاءلله در روزهای مشخصی بعد از برگزاری همایش اعضای هیأت علمی، طبق زمان بندی تعیین شده در دبیرخانه ی همایش مستقر خواهند بود و به شکل حضوری، تلفنی و هم چنین آنلاین(ارتباط کامپیوتری) به سؤالات و ابهامات داوطلبان شرکت کننده در همایش پاسخ خواهند داد.
تهران ، شهرری ، آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) ، تالار بزرگ شیخ صدوق
حدودا ً از ساعت 8 صبح الی 8 بعد از ظهر پذیرای دانش آموزان گرامی خواهیم بود.
کلیه ی اصول و نکات بسیار مهم و کلیدی و ظـرافت های انتخاب رشته ی موفق توسط جناب آقای مهندس پدرام زاویه (از برترین و مجرّب ترین مدرسان و مشاوران کشور) به صورت جامع و کاملاً کاربردی تشریح و ارائه خواهد شد، به طوری که داوطلبین را از هر مشاوره و مطالعات و تحقیقات جانبی دیگر و مراکز انتخاب رشته بی نیاز می کند.
کتابخانه ی مرکزی آستان حضرت عبدالعظیم(ع) با تأکید بر حداکثر کیفیت و با همکاری برترین های آموزش و روانشناسی کشور، متولّی و برگزارکننده ی این همایش می باشد.
همایش برای هردو گروه به صورت مشترک خواهد بود.
به شکل گسترده و در سطح کشوری از سال 92 برگزار می گردد.
هزینه های اجرای این همایش جامع و بی نظیر، توسط آستان حضرت عبدالعظیم(ع) به عنوان مسئولیت اجتماعی این نهاد تأمین می گردد و شرکت در همایش راز انتخاب، رایگان می باشد.
بله، انشالله در روزهای مشخصی بعد از برگزاری همایش اعضای هیأت علمی معرفی رشته ها، طبق زمان بندی تعیین شده در دبیرخانه ی همایش مستقر خواهند بود و به شکل تلفنی و هم چنین آنلاین(ارتباط کامپیوتری) به سؤالات و ابهامات داوطلبان شرکت کننده در همایش پاسخ خواهند داد.