سوالات متداول

ارائه ی اصول و نکات کلیدی انتخاب رشته جهت بی نیاز شدن از هر مشاور و مطالعات و تحقیقات جانبی ، به علاوه ی کارگاه های معرفی تخصصی رشته های دانشگاهی توسط فارغ التحصیلان و دانشجویان ممتاز برترین دانشگاه های کشور، از اهداف آن بوده و هم چنین برای انتخاب رشته ی متناسب با تیپ شخصیتی دانش آموزان از حاضران در همایش تست های HBDI (ترجيحات تفكري)، MBTI (تیپ شخصیتی) و HOLLAND (رغبت سنج شغلی و انتخاب شغل مناسب) گرفته خواهد شد و نتایج کاملاً تخصصی تست ها به آن ها ارائه می گردد.
به صورت ویژه برای دانش آموزان کنکوری است ولی با توجه به ماهیّت همایش، برای دانش آموزان سوم دبیرستان، دهم و نهم نیز بسیار مفید و اثرگذار و راه گشا خواهد بود.
کلیه ی اصول و نکات بسیار مهم و کلیدی و ظـرافت های انتخاب رشته ی موفق توسط جناب آقای مهندس پدرام زاویه (از برترین و مجرّب ترین مدرسان و مشاوران کشور) به صورت جامع و کاملاً کاربردی تشریح و ارائه خواهد شد، به طوری که داوطلبین را از هر مشاوره و مطالعات و تحقیقات جانبی دیگر و مراکز انتخاب رشته بی نیاز می کند. هم چنین در کارگاه های جداگانه رشته های دانشگاهی توسط فارغ التحصیلان و دانشجویان ممتاز بهترین دانشگاه های کشور به شکل کاملاً تخصصی و کاربردی به صورت جامع معرفی خواهند شد. ان شاءلله در روزهای مشخصی بعد از برگزاری همایش اعضای هیأت علمی، طبق زمان بندی تعیین شده در دبیرخانه ی همایش مستقر خواهند بود و به شکل حضوری، تلفنی و هم چنین آنلاین(ارتباط کامپیوتری) به سؤالات و ابهامات داوطلبان شرکت کننده در همایش پاسخ خواهند داد.
تهران ، شهرری ، آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) ، تالار بزرگ شیخ صدوق
حدودا ً از ساعت 8 صبح الی 8 بعد از ظهر پذیرای دانش آموزان گرامی خواهیم بود.
کلیه ی اصول و نکات بسیار مهم و کلیدی و ظـرافت های انتخاب رشته ی موفق توسط جناب آقای مهندس پدرام زاویه (از برترین و مجرّب ترین مدرسان و مشاوران کشور) به صورت جامع و کاملاً کاربردی تشریح و ارائه خواهد شد، به طوری که داوطلبین را از هر مشاوره و مطالعات و تحقیقات جانبی دیگر و مراکز انتخاب رشته بی نیاز می کند.
کتابخانه ی مرکزی آستان حضرت عبدالعظیم(ع) با تأکید بر حداکثر کیفیت و با همکاری برترین های آموزش و روانشناسی کشور، متولّی و برگزارکننده ی این همایش می باشد.
همایش برای هردو گروه به صورت مشترک خواهد بود.
به شکل گسترده و در سطح کشوری از سال 92 برگزار می گردد.
هزینه های اجرای این همایش جامع و بی نظیر، توسط آستان حضرت عبدالعظیم(ع) به عنوان مسئولیت اجتماعی این نهاد تأمین می گردد و شرکت در همایش راز انتخاب، رایگان می باشد.
بله، انشالله در روزهای مشخصی بعد از برگزاری همایش اعضای هیأت علمی معرفی رشته ها، طبق زمان بندی تعیین شده در دبیرخانه ی همایش مستقر خواهند بود و به شکل تلفنی و هم چنین آنلاین(ارتباط کامپیوتری) به سؤالات و ابهامات داوطلبان شرکت کننده در همایش پاسخ خواهند داد.