سؤالات متداول


ارائه‌­ی اصول و نکات کلیدی انتخاب‌­رشته جهت بی­‌نیاز شدن از هر مشاور و مطالعات و تحقیقات جانبی، به علاوۀ کارگاه­‌های معرّفی تخصّصی رشته­‌های دانشگاهی توسّط فارغ­‌التّحصیلان و دانشجویان ممتاز برترین دانشگاه‌­های کشور، از اهداف آن بوده و هم­چنین برای انتخاب‌­رشتۀ متناسب با تیپ شخصیّتی دانش‌آموزان تست­‌های HBDI (ترجيحات تفكّری)، MBTI (تیپ شخصیتی) و HOLLAND (رغبت سنج شغلی و انتخاب شغل مناسب) از حاضران در همایش گرفته خواهد شد و نتایج کاملاً تخصّصی تست‌­ها به آن‌­ها ارائه می‌گردد.

مردادماه ۱۴۰۱

به‌صورت ویژه برای دانش‌­آموزان کنکوری و پایه دوازدهم است ولی با توجّه به ماهیّت همایش، برای دانش‌آموزان یازدهم، دهم و نهم نیز بسیار اثرگذار و راه‌گشا خواهد بود.

تمامی اصول و نکات بسیار مهم و کلیدی و ظـرافت‌­های انتخاب­‌رشته‌­ی حرفه‌­ای روان­شناسیِ انتخاب­‌رشتۀ موفّق توسّط جناب آقای مهندس پدرام زاویه (از برترین و مجرّب‌­ترین مدرّسان و مشاوران کشور) به­‌صورت جامع و کاملاً کاربردی تشریح و ارائه خواهد شد، به‌­طوری که داوطلبین را از هر مشاوره و مطالعات و تحقیقات جانبی دیگر و مراکز انتخاب‌­رشته بی‌­نیاز می­‌کند. هم­چنین در کارگاه‌­های جداگانه رشته­‌های دانشگاهی توسّط فارغ­‌التحصیلان ممتاز بهترین دانشگاه‌­های کشور به‌­شکل کاملاً تخصّصی و کاربردی به­‌صورت جامع معرفی خواهند شد.

انتخاب با خودته! (موبایل، کامپیوتر یا هر جای دیگه که دلتون بخواد.)

حدودا ً از ساعت ۸ صبح الی ۸ بعد از ظهر پذیرای دانش‌­آموزان گرامی خواهیم بود.

تمامی اصول و نکات بسیار مهم و کلیدی و ظـرافت‌­های انتخاب‌­رشته‌­ی حرفه‌­ای و روان‌­شناسیِ انتخاب‌­رشتۀ موفّق توسّط جناب آقای مهندس پدرام زاویه (از برترین و مجرّب­ترین مدرّسان و مشاوران کشور) به‌­صورت جامع و کاملاً کاربردی تشریح و ارائه خواهد شد، به‌­طوری که داوطلبین را از هر مشاوره و مطالعات و تحقیقات جانبی دیگر و مراکز انتخاب‌­رشته بی­‌نیاز می‌­کند.

كتاب­‌خانۀ مركزی آستان حضرت عبدالعظیم (ع) با تأکید بر حدّاکثر کیفیت و با همکاری برترین‌­های آموزش و مشاورۀ کشور، متولّی و برگزارکنندۀ همایش بزرگ راز انتخاب می‌باشد.

با توجّه به ماهیّت همایش، در حال حاضر این امکان مهیّا نیست.

همایش برای هردو گروه به­‌صورت مشترک خواهد بود.

به‌­شکل گسترده و در سطح کشوری از سال ۹۲ برگزار می‌­گردد.

هزینه‌­های اجرای این همایش جامع، منحصر به فرد و بی­‌نظیر؛ توسّط آستان حضرت عبدالعظیم (ع) در راستای مسئولیّت اجتماعی و فرهنگی آن نهاد عالی‌­قدر، تأمین می­‌گردد و شرکت در همایش راز انتخاب، رایگان می­‌باشد.
جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟
ارسال پیام شماره تماس: ۴۴ ۷۴ ۶۷ ۹۷ (۰۲۱)